İNTERNET KAMPANYALARI

Başvurabileceğin Güncel 15 Fiber Kablonet Kampanyası Var

1 2 >

ÇÜNKÜ KABLONET’TE

EN DÜŞÜK ŞiKAYET

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.

EN HIZLI İNTERNET

Milyonlar Kullanıcı Speedtest.net'te Hız Testi Yaptı. Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.

EN UYGUN FİYAT

Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini En Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ İNTERNET ALT YAPISI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE SAHİP TÜRKSAT KABLONET’Lİ OLMAK İÇİN;

TÜRKSAT KABLONET İNTERNET

Türksat Kablo İnternet şu anda Türkiye'nin 25 ilinde yüzden fazla ilçesinde hizmet vermektedir. Fiber Kablonet yüksek hızda internet hizmetini milyonlarca kullanıcıya en sorunsuz, en yüksek müşteri memnuniyeti ile ulaştırmaktadır. Yüksek hızda internet ihtiyacı günümüz şartlarında ve gelişen teknoloji ile her eve ve iş yerine gereklilik haline gelmiştir. Gereklilik haline gelen internet ve iletişim hizmetini Türksat en iyi şartlarda ve en kaliteli şekilde son kullanıcı ile buluşturmaktadır.

Kablonet internet kampanyaları ile ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz birbirinden güzel 10'larca kampanya siz değerli müşterilerin seçeneğine sunulmuştur. Kablonet kampanyalarında ki zengin çeşitlilik ile ister duran kotalı ister sınırsız isterseniz de simetrik fiber internet tarifelerinden bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.