KABLONET


FİBER KABLONET 
İNTERNET KAMPANYALARI,

SENİN İÇİN EN UYGUN,
EN HIZLI TARİFELER 
BURADA

ALT YAPI SORGULAMA


MÜŞTERİ YORUMLARI

KABLONET İNTERNET

5 Aralık 2016 tarihi itibari ile eskiden Uydunet markası ile verilen fiber internet hizmeti artık Kablonet markası  ile daha hızlı ve daha uygun fiyata devam etmektedir.  Türksat A.Ş.'nin Kablonet, KabloTV ve KabloSES hizmetiyle tek faturada dijital televizyon platformunu, gerçek hızlara ulaşabileceğiniz fiber internet hizmetini ve internet üzerinden ücretsiz görüşmenizi sağlayan sabit telefon hizmetini en uygun fiyata kullanabilirsiniz.

Kampanyalarda bulunan sabit fiyat garantisi ile faturalarınızda süprizle karşılaşmazsınız. Üstelik 100 Mbps'ye kadar gerçek sınırsız internet tarifeleriyle yüksek hızlı geniş bant interneti kullanmak için birbirinden güzel kampanyları tercih edebilirsiniz. Minimum fiyata maksimum hizmet Türksat Kablo'da sizleri bekliyor.


KablonetUYDUNET AVANTAJLARI

Fiber Kablonet kullanan müşterilerimizin elde etmiş olduğu avantajları aşağıda detaylı olarak listeledik.

Yüksek hızda fiber kablonet alt yapısı ile kesintisiz ve sınırsız internet kullanma imkanı.
Deneyimli ve müşteri odaklı teknik çalışanlarımızla mutlu müşteri ağı.
Türkiye'de online oyunlarda en iyi ping süresi.
100 MB'e kadar hızlı internet hizmeti. (en düşük veri kaybı ile)
Türsat Kablo alt yapısında internet hizmeti yanında 4K ve HD televizyon yayınlarından faydalanırsınız.
Türksat Uydunet alt yapısı ile HD kalitede ses aktarım ve telefon hizmeti satın alabilirsiniz.
Birden fazla internet tarifesi seçenekleri ile bütçenize uygun olan tarifeyi belirleyebilirsiniz.

 

NEDEN KABLONET?

Türksat Kablonet müşteri memnuniyetini en üst düzeyde, en ekonimik fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan firmadır. Gelişen teknoloji ile alt yapı yatırımlarını dünya standartlarına çıkarmayı hedeflemekte ve bu hedefleri gerçekleştirmektedir. Bu nedenle internet kullanıcıları tarafından hizmet kalitesi bilinen bir markadır.

Kablo TV altyapısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan bir modem vasıtasıyla telefon hattına ihtiyaç duymadan internete bağlanmanızı sağlayan bir sistemdir. Günümüzde internet olarak bilinen Kablo internet hizmeti, KabloTV şebekelerinin bant genişliği ve iki yönlü iletişimde altyapı üstünlüğüyle internet, data ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıya sahiptir.

Kablonet'te internete erişim, fiber kablo altyapısına sahip Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirildiği için internet hızınız ve ping süreleriniz mesafe ya da kötü hava şartlarından etkilenmez. Fiber altyapıya sahip olmayan sistemler de mesafe arttıkça mesafeye paralel olarak internet hızınız kalitesizleşir ve ping sürelerinde yükselme meydana gelir.

Kablo internet bağlantınız Kablo TV şebekesinin mevcut olduğu bölgelerde verilir.  23 il merkezinde Kablo TV hattı üzerinden internet hizmeti sunulmaktadır. Kablo TV şebekesi olmadan Kablonet ve Teledünya gibi Türksat A.Ş.'nin diğer interaktif  hizmetlerinden faydalanamazsınız.

Aboneliği için telefon hattına gerek yoktur ve bu uygulama da Kablonet abonelerine ek fırsat olarak sunulmaktadır.

İnternet aboneliğiniz süresince Statik IP (sabit ip) adresi alabilir, kurumsal hizmet verebilirsiniz.

Sabit ücret ödeyerek 7 gün 24 saat 10 Mbps den 100Mbps ye kadar hız seçeneklerinden herhangi birini seçerek en uygun fiyata ister Sınırsız, ister Kullandığın Kadar Öde, istersenizde Son Sürat internet tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Kullandığın Kadar Öde tarifelerin de sadece kullandığınız data miktarına göre faturalandırma olacağı için kullanım oranı abonenin fatura tutarını belirlemektedir.

İki yönlü işlemlerinizi (upload/download) eşzamanlı olarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kullandığın Kadar Öde tarifelerinde, internet data trafiğinizi 6 saatte bir güncellenecek olan online işlemler bölümünden müşteri kullanıcı numaranız ve şifrenizle takip etme imkanınız vardır. online.turksat.com.tr

Altyapısının Televizyon ve Etkileşimli hizmetleri sunmada rakipsiz olması sebebiyle televizyon izlemenin keyfine varacak, VOIP, PPV gibi alternatif hizmetlerden de faydalanabileceksiniz.